Servi della Sofferenza
Přihlášení
Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!
 
Vyhledávání
 
Společenství mladých sv. otce Pia z Pietrelčiny v Brně

Duchovní pobyt v Jimramově

Podzim je tu ve své plné kráse. Příroda nám ukazuje lásku svého Stvořitele. Téměř jakoby se nabízí opět se trochu zastavit, rozhlédnout se kolem sebe, zhluboka se nadechnout.

Listopad nám přinese – tedy většině z nás – čtyři volné dny, 17. – 20. 11. Je zde možnost využít tyto dny k pobytu na Vysočině, k duchovnímu ztišení, ale také k osobní posile ve společenství s dalšími mladými, kteří kráčejí podobnou cestou a chtějí upřímně růst ve svém vztahu s Pánem.

K dispozici jsou nám dvě pěkná místa v Jimramově a v nedalekém Sulkovci. Zde na faře můžeme vytvořit společenství naslouchaní Božímu slovu, modlitby, sdílení, ale také vyjít ven do přírody, oddechnout si od běžných povinností, užít si legraci při společné zábavě, ale také prožít chvilky pro sebe, kdo bude chtít.

Každý den budeme slavit mši svatou, po celou dobu bude možné přistoupit ke svátosti smíření nebo k duchovnímu pohovoru s některým z přítomných kněží.

V neděli 20. listopadu společně prožijeme slavnost Ježíše Krista Krále a budeme tak připraveni vstoupit do doby adventní.

 

Praktické informace:

  • Přijet do Jimramova/Sulkovce je možné již ve středu 16. 11. odpoledne, nebo ve čtvrtek 17. 11. dopoledne.
  • Po přihlášení se domluvíme na možnostech dopravy na místo.
  • Cena pobytu je 400 Kč, platí se na místě.
  • Ukončení bude v neděli 20. 11. obědem. Na dopravě zpět se opět můžeme domluvit.
  • Pro přihlášení vyplňte prosím formulář POD TÍMTO ODKAZEM.

Těšíme se na vás.

Kněží a sestry Servi della Sofferenza


Informační e-mailVytisknout článek

Pořad rádia Lumen
 
Myšlenka dne
Srdce Ježíšovo zjevilo svá utrpení, zvláště ta, která způsobily zasvěcené duše, a prosí o zadostiučinění skrze svaté přijímání o prvních pátcích v měsíci, modlitbu a pokání. Velký příslib Nejsvětějšího Srdce Ježíšova "Toto je Srdce, které tak milovalo lidi. Dostávám za to jen nevděk, pohrdání, neúctu, svatokrádeže a lhostejnost" (Ježíš v r. 1675 svaté Markétě Marii Alacoque). Střelná modlitba: Nejsvětější Srdce Ježíšovo, důvěřuji ti!
(5.6.2023)

Il Cuore di Gesù ha rivelato le sue sofferenze, specialmente quelle causate dalle anime consacrate e chiede riparazione mediante la Comunione nei primi venerdì di mese, la preghiera e la penitenza. La Grande Promessa del S. Cuore di Gesù “Questo è il cuore che ha tanto amato gli uomini. Non ricevo altro che ingratitudine, disprezzo, indignazione, sacrilegio e indifferenza” (Gesù nel 1675 a Santa Margherita Maria Alacoque). Giaculatoria: Sacro Cuore di Gesù, confido in te!
 
Dnešní liturgie
 
Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS redakčního systému | Programování a design Petroff (c) 2008